Офіційні умови конкурсу «Кращий водій України 2013»

Офіційні умови конкурсу «Кращий водій України 2013»

Конкурс «Кращий водій України 2013» проводиться з 06 травня по 15 вересня 2013 року. Організатор: ТОВ «ІА Автоцентр».

Головний партнер: Філія «АвтоЗАЗ-сервіс» АТ «Українська автомобільна корпорація» та інші партнери.

В конкурсі на звання кращого водія України може взяти участь будь-який громадянин України, якому виповнилось 18 років та водійський стаж якого становить не менше 2-х років.

Не можуть приймати участі в конкурсі: працівники організатора – ТОВ «ІА Автоцентр» та партнерів: Філії «АвтоЗАЗ-сервіс» АТ «Українська автомобільна корпорація» та Центр удосконалення водійської безпеки GM - Drive, а також члени їх сімей; професійні автогонщики; інструктори автошкіл і шкіл водійської майстерності, переможці конкурсу «Кращий водій України» минулих років. У випадку виявлення на будь-якому етапі конкурсу належності учасника до однієї з цих категорій осіб, він буде виключений із списку учасників конкурсу.

Конкурс проходить в три етапи –теоретичний/відбірковий (перший), практичний/регіональний (другий) (по тексту зустрічається у будь якому з названих варіантів) і фінальний (третій). Переможців на кожному етапі конкурсу визначає спеціальна комісія, до складу якої входять по два представники від ТОВ «ІА Автоцентр» та від Центру удосконалення водійської безпеки GM - Drive.

Стати учасником відбіркового етапу можна одним із нижченаведених способів:

  1. Заповнити спеціальну анкету із тестовими запитаннями, яка розміщена в одному із друкованих видань – «Автоцентр», «Автобазар», Auto Bild чи Motor News, і надіслати її поштою за адресою: 01135, м. Київ, вул. Золотоустівська, 50, з поміткою «Кращий водій України 2013» або факсом на номер – 044 206 56 66. Анкету слід надіслати не пізніше, ніж за 8 днів до початку практичного етапу у місті, в якому Ви плануєте взяти участь. Анкети, надіслані після цього терміну, прийматися до розгляду не будуть.

  2. Зайти на сайт www.autocentre.ua і в розділі «Кращий водій України 2013» заповнити анкету із тестовими запитаннями.

  3. Прийти до місця проведення практичного/регіонального(другого) етапу конкурсу, заповнити анкету і здати її до комісії.

Порядок відбору до практичного/регіонального (другого) етапу конкурсу (далі по тексту абзацу – РЕГІОНАЛЬНИЙ етап):

Спеціальна комісія розгляне та зареєструє всі заповнені анкети, які надійшли від учасників поштою, факсом чи через Інтернет, за 3 дні до РЕГІОНАЛЬНОГО етапу в кожному місті. Місто обирає учасник під час заповнення Анкети. Ті анкети, що надійшли пізніше, розглядатися не будуть. Два учасники кожного РЕГІОНАЛЬНОГО етапу будуть визначені серед осіб, що надіслали анкети в яких вказані правильні відповіді (допускається одна помилка) та при цьому отримали найбільшу кількість балів, розміщуючи інформацію про конкурс в соціальних мережах, зайнявши найвищі позиції в рейтингу. Серед усіх анкет, що залишились після попереднього відбору, в яких будуть вказані правильні відповіді (допускається одна помилка), за 3 дні до початку кожного РЕГІОНАЛЬНОГО етапу методом жеребкування буде вибрано 16 учасників, які будуть запрошені взяти участь у заїздах. Кожен з відібраних до РЕГІОНАЛЬНОГО етапу учасників буде повідомлений по номеру телефону, вказаному в Анкеті, про час та місце проведення відповідного заїзду. У випадку відмови учасника від участі в заїзді на етапі повідомлення про відбір до РЕГІОНАЛЬНОГО етапу конкурсу, Організатор залишає за собою право влаштувати додаткове жеребкування серед анкет, що залишились після попередніх відборів. Ще по два учасники кожного РЕГІОНАЛЬНОГО етапу будуть визначені серед присутніх на заході, що заповнять анкету і дадуть правильні відповіді на питання (допускається одна помилка). Якщо учасник, що був відібраний до участі у РЕГІОНАЛЬНОМУ етапі конкурсу, не з’явився на місце його проведення, його замінить один з присутніх на заході, що дав правильні відповіді на питання (допускається одна помилка). При цьому на такому етапі відбору Організатор має право застосувати метод жеребкування.

Регіональний/практичний етап конкурсу відбудеться у 8-ми містах України. Київ - 01.06.2013; Львів - 22.06.2013; Сімферополь – 06.07.2013; Одеса – 13.07.2013; Запоріжжя - 27.07.2013; Дніпропетровськ - 03.08.2013; Донецьк - 17.08.2013; Харків - 31.08.2013. Час та місце проведення етапу у кожному місті буде вказано додатково. Фінальний етап конкурсу відбудеться 15 вересня 2013 року за адресою: м. Київ, Столичне шосе, 90.

Під час практичного етапу у кожному місті 20 учасників (по 10 чоловік у двох групах), яких спеціальна комісія вибрала під час відбіркового етапу, будуть змагатися у практичних завданнях. У кожному місті буде відібрано по 2 переможці (по одному у кожній з груп), які найшвидше виконають поставлені завдання і наберуть мінімальну кількість штрафних балів.

Фінальний етап буде проходити за системою чемпіонату. Основу фінального етапу становлять змагання, що будуть проходити парно на двох автомобілях. Учасників фіналу розділять на пари методом жеребкування. Кожен учасник буде виконувати теоретичні і практичні завдання. Переможцем стане той, хто виконає їх швидше за суперника в парі та з мінімальною кількістью штрафних балів. Таким чином з 16 учасників (по 2 переможці другого етапу із кожного з 8 міст) вибираються 8 чвертьфіналістів, серед них аналогічним чином вибираються 4 півфіналісти, із них – 2 фіналісти. Переможцем конкурсу стає водій, який виграє у фіналі.

Проїзд до місць проведення практичного та фінального етапів, а також харчування та інші супутні витрати кожен учасник оплачує самостійно. Організатор не оплачує та не компенсує учасникам жодних витрат.

Переможець третього етапу конкурсу отримає подарунок – автомобіль ЗАЗ VIDA модифікація, колір та рік випуску якого визначається Філією «АвтоЗАЗ-сервіс» АТ «Українська автомобільна корпорація». Всі учасники другого і третього етапу конкурсу нагороджуються дипломами і сувенірами. Подарунок (автомобіль марки ЗАЗ) надається Філією «АвтоЗАЗ-сервіс» АТ «Українська автомобільна корпорація». Оподаткування вартості подарунку провадиться відповідно до чинного законодавства України Філією «АвтоЗАЗ-сервіс» АТ «Українська автомобільна корпорація».

ТОВ «ІА Автоцентр» не несе відповідальності стосовно використання подарунку після його одержання, та за неможливість скористатись наданим подарунком з будь-яких причин. Зовнішній вигляд та колір подарунку може відрізнятись від опублікованого. Подарунок не обмінюється та у грошовому еквіваленті не виплачується. Філія «АвтоЗАЗ-сервіс» АТ «Українська автомобільна корпорація» залишає за собою право змінювати модифікацію, колір та рік випуску автомобіля.

Участю в конкурсі відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року, № 2297-УІ учасник надає згоду ТОВ «ІА Автоцентр» на обробку, знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем, з метою та в обсязі, встановленому чинним законодавством України та Положенням про захист персональних даних, зокрема, але не виключно: забезпечення реалізації проведення розіграшу, цивільно-правових та господарсько-правових відносин, підготовки відповідно до вимог законодавства статистичної, адміністративної та іншої інформації з питань господарської діяльності суб’єкта підприємницької діяльності, проведення маркетингових досліджень, а також ведення податкового та бухгалтерського обліку. Наведена вище інформація також може передаватися третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних, а також в інших випадках прямо передбачених законодавством. База персональних даних «УЧАСНИКИ АКЦІЇ» знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Золотоустівська, 50. Учасник також зобов’язуються при зміні своїх персональних даних надавати у найкоротший термін, уточнену інформацію та подавати оригінали відповідних документів для внесення своїх нових особистих даних до бази персональних даних суб’єкта господарювання.

Учасник також має всі права, визначені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

Учасник надає дозвіл Організатору публікувати своє ПІБ, місто проживання.

Якщо учасник не надає згоду на використання вищевказаних матеріалів, то він не допускається до участі в конкурсі. При цьому необхідною і достатньою умовою відкликання дозволу на використання вищевказаних матеріалів є відправка листа за адресою – «Кращий водій України 2013» або факсом на номер – 044 206 56 66 в довільній формі із зазначенням інформації про відмову від використання персональних даних та наступної інформації: ПІБ, адреса, рік народження, область, район, місто, вулиця/будинок/квартира, телефон.

Беручи участь у конкурсі, кожен учасник тим самим підтверджує свою згоду на:

  • проведення фото- та відео-зйомки, інтерв’ю за його участю з метою подальшого створення інформаційних та рекламних матеріалів, в тому числі відео;

  • переробку, адаптацію, внесення змін, коригувань та інших дій, що дозволяють переробити отримані знімки та/або інтерв’ю повністю або частково, використання отриманих зображень в будь-яких творах, з текстовими або іншими матеріалами, в рекламі, засобах масової інформації, мережі Інтернет тощо, використання при створенні, включення складовою частиною, відтворення, публічний показ, публічне сповіщення, доведення до загального відома публіки, розповсюдження фотографій, відеоматеріалів (відеороликів) та їх змін з його зображенням, отриманих під час проведення фото- та відео зйомки за його участю, а також на передачу таких зображень і прав на них третім особам без будь-яких обмежень;

  • будь-які виправлення зображень з ним, їх комбінацію (поєднання) з іншими знімками та/або картинками, будь-які обробки зображень, ретушування, затемнення, змінення повністю або частково, застосування оптичних ілюзій тощо;

  • використання його імені, прізвища зазначеними вище способами, в тому числі в інформаційних та рекламних матеріалах, без обмеження території, строку і способів такого використання, і таке використання не оплачується Організатором конкурсу та/або третіми особами.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Офіційних умов, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними умовами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до діючого законодавства України. Рішення Організатора стосовно всіх питань, пов’язаних з проведенням конкурсу, вважаються остаточними і розповсюджуються на всіх його учасників.

Організатор не вступає в будь-які спори стосовно визначення переможця конкурсу «Кращий водій України 2013».

Організатор залишає за собою право змінювати умови, строки проведення конкурсу, порядок видачі подарунку, призупиняти чи скасовувати проведення конкурсу. Організатор не несе відповідальності за порушення учасниками конкурсу прав третіх осіб. Організатор не несе відповідальності за виконання або зміну умов конкурсу у випадку виникнення обставин непереборної сили, які не залежать від волі Організатора, але впливають на хід конкурсу.

Приймаючи участь в конкурсі тим самим кожен учасник підтверджує факт ознайомлення з даними Офіційними умовами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення учасником конкурсу цих Офіційних умов або відмова учасника конкурсу від належного виконання цих Офіційних умов вважається відмовою учасника конкурсу від участі в конкурсі та отримання подарунку, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або інших осіб будь-якої компенсації.

Ці Офіційні умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення конкурсу. Зміна та/або доповнення цих Офіційних умов можливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення на сайті www.autocentre.ua. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Офіційних умов.

Участь у конкурсі означає згоду з усіма його умовами.

Детальні умови на сайті – www.autocentre.ua та за телефоном – 044 206 56 66.